Get Adobe Flash player

Každá žena je jedinečná a krásná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů, jak tuto jedinečnost a krásu ještě podtrhnout jsou gelové nehty.

Upravené nehty se stávají nezbytnou součástí běžného života a s jednoduchým zdobením nehtů např. kamínky, nail art nebo novou barvou laku  zazáříte nejen ve společnosti.

Dříve sice byly gelové nehty výsadou spíše žen pracujícíh v kancelářích, to už však dnes neplatí. Gelové nehty můžete vidět na mladších dívkách, starších ženách, ale i například na ženách živících se manuální prací.

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností a odolností.

Tato technika modeláže patří v současné době mezi nejoblíbenějš. A to proto, že je ze všech technik nejšetrnější k přírodním nehtům a tak proto, že nehty ypadají velice přirozeně,. Díky tomu, že nehty se tvrdí v UV lampě, je tato technika vhodná pro alergiky i astmatiky. Výhodou této techniky je, že se nemusí aplikovat jen na nehtové tipy, ale také na přírodn nehty. Kkvalitně vymodelované nehty působí velmi přirozeně a mnohdy jsou téměř k nerozenání od přírodních nehtů. Neměli bychom zapomínat na pravidelné doplňování gelových nehtů.

Nejčastějš otázky:

Proč volit nehtovou modeláž?

Pěstěné ruce a nehty jsou vizitkou každé ženy a pokud nemáte od přírody krásnéé a pevné nehty, volte nehtovou modeláž.

Jak dlouho gelové nehty vydrží?

Umělé nehty se musí doplňovat. Časové intervaly pro doplnění jsou u každé zákaznice individuální, záleží na rychlosti růstu přírodního nehtu, ale většinou se jedná o 3-4 týdny. Po několika prvních modelážích mohou vaše nehty růst rychleji.

Dají se gelové nehty sundat?

Ano, gelové nehty se dají kdykoliv odstranit. Provádí se to jemným odpilováním gelu. Nikdy tento krok ale neprovádějte doma sama, můžete si své přírodní nehty poškodit. Raději se svěřte do rukou šikovné nehtařky.

Na jaké nehty je modeláž vhodná?

Gelové nehty se mohou aplikovat na jakoukoli velikost i tvar nehtu. Jsou vhodné i pro nehty slabé, třepivé i lámavé.

Jak se gelové nehty dělají?

Gelové nehty se tvoří nanášením vrstev gelu na přírodní nehty. Vzájemně se spojí a ztvrdnou v pevný nehet.  Nehty tuhnou působením ultrafialového světla v UV lampě. Mezi umělými nehty mají gelové nehty nejpřirozenější vzhled - vypadají jako vaše vlastní, alze je vymodelovat dlouhé podle vašeho přání. Gelové nejhty jsou pevnější a lak na nich vydrží několik týdů. Zároveň vám tyto nehty ušetří spoustu času v péči o pěstěné ruce. Gelové nehty jsou pružné a pro váš vlastní nehet částečně prodyšné. Současné gelové systémy jsou vyrobené bez kyselinových materiálů a to dává možnost dlouhodobému nošení  bez negativního vlivu na zdraví.

Co gelovým nehtům nevadí?

Mytí nádob, nápor při běžném používání rukou, zkracovíání pilníkem k tomu určeným, běžné mycí a čistící prostředky, mořská voda.

Co gelové nehty nemají rády?

Okusování a dloubání, zahrádku, Savo, mráz (vždy jen v rukavicích), nárazy a velký tlak (při otvírání auta, obouvání), jakékoli pokusy o zkracování nůžkami, či jakkoli jinak než pilníkem.